Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(745 kpl)
Esko
Hatunen
opettaja
+358 294471216
Esko.Hatunen@haaga-helia.fi
Eva
Loippo-Sännälä
suhdepäällikkö, alumnipalvelut ja varainhankinta
suhdepäällikkö, alumnipalvelut
+358 294471315
Eva.Loippo-Sannala@haaga-helia.fi
Gentiana
Lajqi
projektikoordinaattori
+358 294471511
Gentiana.Lajqi@haaga-helia.fi
Hanna
Huuskonen
markkinoinnin asiantuntija
+358 294471498
Hanna.Huuskonen@haaga-helia.fi
Hanna
Kangas
projektipäällikkö
Hanna.Kangas@haaga-helia.fi
Hannele
Mennala
päällikkö, oppimis- ja tutkimusympäristöt
+358 294471614
Hannele.Mennala@haaga-helia.fi
Hannu
Kotila
yliopettaja
+358 294471612
Hannu.Kotila@haaga-helia.fi
Harto
Holmström
lehtori
+358 294471321
Harto.Holmstrom@haaga-helia.fi
Heidi
Kock
Lab Manager
+358 294471468
Heidi.Kock@haaga-helia.fi
Heikki
Hietala
lehtori
+358 294471293
heikki.hietala@haaga-helia.fi
Heli
Lankinen
lehtori
+358 294471329
Heli.Lankinen@haaga-helia.fi
Heli
Potinkara
yliopettaja
+358 294471363
Heli.Potinkara@haaga-helia.fi