Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(778 kpl)
David
Mauffret
lehtori
+358 294471355
David.Mauffret@haaga-helia.fi
Eeva
Puhakainen
lehtori
+358 294471162
Eeva.Puhakainen@haaga-helia.fi
Eeva
Särkilahti
lehtori
+358 294471230
Eeva.Sarkilahti@haaga-helia.fi
Eija
Kärnä
lehtori
lehtori, johtaminen ja HR
+358 294471309
Eija.Karna@haaga-helia.fi
Elina
Iloranta
Kehityspäällikkö
+358 294471034
Elina.Iloranta@haaga-helia.fi
Elina
MoreiraKares
projektityöntekijä
Elina.MoreiraKares@haaga-helia.fi
Esko
Hatunen
opettaja
+358 294471216
Esko.Hatunen@haaga-helia.fi
Eva
Herttuainen
lehtori
Lehtori ja opinto-ohjaaja
+358 294471583
Eva.Herttuainen@haaga-helia.fi
Eva
Loippo-Sännälä
suhdepäällikkö
suhdepäällikkö, alumnipalvelut
+358 294471315
Eva.Loippo-Sannala@haaga-helia.fi
Gentiana
Lajqi
projektikoordinaattori
+358 294471511
Gentiana.Lajqi@haaga-helia.fi
Hanna
Huuskonen
markkinoinnin asiantuntija
+358 294471498
Hanna.Huuskonen@haaga-helia.fi
Hanna
Kangas
projektipäällikkö
+358 294471208
Hanna.Kangas@haaga-helia.fi