Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(732 kpl)

Palvelut

Mario Passos
Ascencao
yliopettaja
+358 40 4887 203
MarioPassos.Ascencao@haaga-helia.fi

Viestintä ja markkinointi

Marja
Luokomaa
digitaalisen viestinnän asiantuntija
+358 294471536
Marja.Luokomaa@haaga-helia.fi

Digitaaliset ratkaisut

Marko
Mäki
yliopettaja
markkinoinnin yliopettaja
+358 294471641
Marko.Maki@haaga-helia.fi

Palvelut

Matias
Laurila
kirjastonhoitaja
+358 294471011
Matias.Laurila@haaga-helia.fi

Palvelut

Monika
Birkle
lehtori
+358 294471600
Monika.Birkle@haaga-helia.fi

Digitaaliset ratkaisut

Outi
Valkki
lehtori
+358 294471298
Outi.Valkki@haaga-helia.fi

Palvelut

Pasi
Tuominen
lehtori
+358 294471466
Pasi.Tuominen@haaga-helia.fi

Pedagogiikka

Pirjo
Aura
t&k-koordinaattori
+358 294471345
Pirjo.Aura@haaga-helia.fi

Yleistä Haaga-Heliasta

Päivi
Toivanen
tietopalveluassistentti
+358 294471233
Paivi.Toivanen@haaga-helia.fi

Yleistä Haaga-Heliasta

Saila
Veijalainen
informaatikko
+358 294471433
Saila.Veijalainen@haaga-helia.fi
Sanna
Heiniö
koulutusasiantuntija
+358 294471452
Sanna.Heinio@haaga-helia.fi
Seppo
Karisto
lehtori
+358 294471396
Seppo.Karisto@haaga-helia.fi