Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Haaga-Helia ammattikorkeakoulu

Osoite
Ratapihantie 13, 00520 Helsinki
09 229 611

Y-tunnus 2029188-8

Infopalvelut
Sähköposti reception@haaga-helia.fi
Puh. 0400 230 404 tai 050 364 5703

Kirjaamo
kirjaamo@haaga-helia.fi

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(809 kpl)
Pekka
Clewer
lehtori
+358 294471019
Pekka.Clewer@haaga-helia.fi
Pirjo
Eerikäinen
rehtorin assistentti
+358 294471901
Pirjo.Eerikainen@haaga-helia.fi
Mirjam
Gamrasni
International Project Officer
+358 294471050
Mirjam.Gamrasni@haaga-helia.fi
Sini
Garam
opettaja
+358294471713
Sini.Garam@haaga-helia.fi
Avnee
Garg-Kaljunen
Specialist
Specialist, Education Export
+358 294471401
Avnee.Garg-Kaljunen@haaga-helia.fi
Airi
Granlund
koordinaattori
koordinaattori
+358 294471314
Airi.Granlund@haaga-helia.fi
Immo
Hahtola
lehtori
lehtori, tietohallinto
+358 294471132
Immo.Hahtola@haaga-helia.fi
Anu
Hakonen
tutkintojohtaja
+358 294471069
Anu.Hakonen@haaga-helia.fi
Marjaana
Halsas
osaamisaluejohtaja
+358 294471302
Marjaana.Halsas@haaga-helia.fi
Anna
Hankimaa
tutkintojohtaja
+358 294471591
Anna.Hankimaa@haaga-helia.fi
Eija
Hansén
lehtori
Senior Lecturer in English Language, Culture and Communications
+358 294471008
Eija.Hansen@haaga-helia.fi
Satu
Harkki
lehtori
+358 294471071
Satu.Harkki@haaga-helia.fi