Kansainvälisyyspalvelut

Haaga-Helian kansainvälisyyspalvelut tukevat Haaga-Helian kansainvälistyviä tutkinto-opiskelijoita sekä saapuvia kansainvälisiä vaihto-opiskelijoita.

Lisäksi tuemme Haaga-Helian henkilökuntaa kansainväliseen liikkuvuuteen liittyvissä asioissa.

Tiimiemme palveluosoitteet:

Varaa tapaamisaika

Tapaamiset ovat Teamsissä, paitsi keskiviikkoisin, jolloin voimme nähdä myös kampuksella.

Voit tehdä varauksen 24 h - 2 viikkoa etukäteen. Saat varauksesta sähköpostiisi vahvistusviestin, jonka kautta voit myös muokata tai perua tapaamisen.

Varaa tapaamisaika Booking-sivulta

Koulutusohjelmien kv-asiantuntijat

Yhteystiedot
Aukioloajat
Kansainvälisyyspalvelut tavoitat arkisin toimistoaikoina.
Kesälomakausi: Kansainvälisyyspalvelut ovat suljettu viikolla 28 (11.-17.7.2022).
Osoite

Ratapihantie 13
00520 Helsinki
Suomi

Tiimin yhteystietokortit
Elin
Andersson
kansainvälisten asioiden asiantuntija
+358 294471245
Elin.Andersson@haaga-helia.fi
Maarit
Haukka
kansainvälisten asioiden asiantuntija
+358 294471412
Maarit.Haukka@haaga-helia.fi
Laura
Hämäläinen
kansainvälisten asioiden asiantuntija
+358 294471118
Laura.Hamalainen@haaga-helia.fi
Anne
Simpson
kansainvälisten asioiden asiantuntija
Kansainvälisten asioiden asiantuntija
+358 294471289
Anne.Simpson@haaga-helia.fi
Kiia
Lehtinen
kansainvälisten asioiden asiantuntija
+358 294471140
Kiia.Lehtinen@haaga-helia.fi
Maarit
Mesiniemi
kansainvälisten asioiden ja viestinnän asiantuntij
Kansainvälisten asioiden ja viestinnän asiantuntija
+358 294471191
Maarit.Mesiniemi@haaga-helia.fi
Jenni
Mäkelä
kansainvälisten asioiden asiantuntija
+358 294471109
Jenni.Makela@haaga-helia.fi
Estelle
Noguera Vanzato
International Affairs Specialist
+358 294471066
Estelle.NogueraVanzato@haaga-helia.fi
Katri
Salmi
kansainvälisten asioiden päällikkö
kansainvälisten asioiden päällikkö
+358 294471649
katri.salmi@haaga-helia.fi
Heli
Siponen
kansainvälisten asioiden asiantuntija
+358 294471121
Heli.Siponen@haaga-helia.fi
Noora
Viljanen
johdon assistentti
kansainvälisten asioiden asiantuntija
+358 294471394
Noora.Viljanen@haaga-helia.fi