Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(733 kpl)

Yleistä Haaga-Heliasta

Teemu
Kokko
rehtori
rehtori, toimitusjohtaja
+358 294471900
teemu.kokko@haaga-helia.fi

Palvelumuotoilu

Teemu
Moilanen
Head of R&D, EHT
+358 294471515
Teemu.Moilanen@haaga-helia.fi

Jatkuva oppiminen

Airi
Granlund
koulutusassistentti
koulutusassistentti, Ammatillinen opettajakorkeakoulu
+358 294471314
Airi.Granlund@haaga-helia.fi

Viestintä ja markkinointi

Anna
Hermiö
viestinnän asiantuntija
+358 294471526
Anna.Hermio@haaga-helia.fi

Pedagogiikka

Annica
Isacsson
tutkimuspäällikkö
+358 294471091
Annica.Isacsson@haaga-helia.fi
Anu
Hakonen
Head of Master Degree Programs
+358 294471069
Anu.Hakonen@haaga-helia.fi

Viestintä ja markkinointi

Ari
Nevalainen
viestintäpäällikkö
+358 294471020
Ari.Nevalainen@haaga-helia.fi

Palvelut

Eeva
Puhakainen
lehtori
+358 294471162
Eeva.Puhakainen@haaga-helia.fi

Viestintä ja markkinointi

Eija
Kärnä
lehtori
lehtori, johtaminen ja HR
+358 294471309
Eija.Karna@haaga-helia.fi
Hanna
Huuskonen
markkinoinnin asiantuntija
+358 294471498
Hanna.Huuskonen@haaga-helia.fi

Yrittäjyys

Hanna
Kangas
Learning Designer, StartUp School
Hanna.Kangas@haaga-helia.fi

Liiketoiminta

Heidi
Kock
Lab Manager
+358 294471468
Heidi.Kock@haaga-helia.fi