Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Haaga-Helia ammattikorkeakoulu

Osoite
Ratapihantie 13, 00520 Helsinki
09 229 611

Y-tunnus 2029188-8

Infopalvelut
Sähköposti reception@haaga-helia.fi
Puh. 0400 230 404 tai 050 364 5703

Kirjaamo
kirjaamo@haaga-helia.fi

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(820 kpl)
Jouni
Ahonen
vararehtori
+358 294471771
Jouni.Ahonen@haaga-helia.fi
Minna
Hiillos
rehtori
rehtori, toimitusjohtaja
+358 294471647
Minna.Hiillos@haaga-helia.fi
Salla
Huttunen
vararehtori
+358 294471308
Salla.Huttunen@haaga-helia.fi
Annica
Isacsson
tutkimusaluejohtaja
Annica.Isacsson@haaga-helia.fi
Satu
Koivisto
tutkimuspalvelujohtaja
+358 294471791
Satu.Koivisto@haaga-helia.fi
Teemu
Kokko
erityisasiantuntija
rehtori, toimitusjohtaja (virkavapaalla 30.11.2023 asti)
+358 294471900
teemu.kokko@haaga-helia.fi
Teemu
Moilanen
yliopettaja
+358 294471515
Teemu.Moilanen@haaga-helia.fi
Virpi
Peltoniemi
talousjohtaja
+358 294471930
Virpi.Peltoniemi@haaga-helia.fi
Katri
Aaltonen
yliopettaja
+358 294471454
Katri.Aaltonen@haaga-helia.fi
Päivi
Aarreniemi-Jokipelto
yliopettaja
+358 294471343
Paivi.Aarreniemi-Jokipelto@haaga-helia.fi
Tuija
Alasalmi
lehtori
+358 294471207
Tuija.Alasalmi@haaga-helia.fi
Marika
Alhonen
lehtori
+358 294471560
Marika.Alhonen@haaga-helia.fi