Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(778 kpl)
Annica
Isacsson
tutkimusaluejohtaja
+358 294471091
Annica.Isacsson@haaga-helia.fi
Jouni
Ahonen
vararehtori
+358 294471771
Jouni.Ahonen@haaga-helia.fi
Minna
Hiillos
vararehtori
+358 294471647
Minna.Hiillos@haaga-helia.fi
Salla
Huttunen
vararehtori
+358 294471308
Salla.Huttunen@haaga-helia.fi
Satu
Koivisto
tutkimuspalvelujohtaja
+358 294471791
Satu.Koivisto@haaga-helia.fi
Teemu
Kokko
rehtori
rehtori, toimitusjohtaja
+358 294471900
teemu.kokko@haaga-helia.fi
Teemu
Moilanen
tutkimusaluejohtaja
+358 294471515
Teemu.Moilanen@haaga-helia.fi
Virpi
Peltoniemi
talousjohtaja
+358 294471930
Virpi.Peltoniemi@haaga-helia.fi
Aarni
Tuomi
lehtori
+358 294471540
Aarni.Tuomi@haaga-helia.fi
Airi
Granlund
koordinaattori
koordinaattori
+358 294471314
Airi.Granlund@haaga-helia.fi
Altti
Lagstedt
yliopettaja
+358 294471259
Altti.Lagstedt@haaga-helia.fi
Anette
Kairikko
lehtori
+358 294471518
Anette.Kairikko@haaga-helia.fi