Opinnäytetyökoordinaattorit

Opinnäytetyökoordinaattorit huolehtivat opiskelijoiden opinnäytetyöprosessien koordinoinnista tutkinnoittain. Mikäli sinulla on prosessiin liittyvä asia, johon et saa vastausta omalta opinnäytetyöohjaajaltasi tai jos sinulla ei ole vielä ohjaajaa, voit kääntyä oman tutkintosi koordinaattorin puoleen.

Medianomi, Helsinki
Kaarina
Järventaus
lehtori
+358 294471336
Kaarina.Jarventaus@haaga-helia.fi
Liikunnanohjaaja, Vierumäki
Timo
Vuorimaa
tuntiopettaja
+358 294471551
Timo.Vuorimaa@haaga-helia.fi
Paula
Harmokivi-Saloranta
yliopettaja
+358 294471270
Paula.Harmokivi-Saloranta@haaga-helia.fi
Restonomi, Helsinki - Hotelli-, ravintola- ja matkailu
Saija
Laitinen
lehtori
+358 294471562
Saija.Laitinen@haaga-helia.fi
Restonomi, Helsinki - Hospitality, Tourism and Experience Management
Riina
Iloranta
lehtori
+358 294471505
Riina.Iloranta@haaga-helia.fi
Violeta
Salonen
Senior Lecturer
+358 294471510
Violeta.Salonen@haaga-helia.fi
Restonomi, Porvoo
Eva
Holmberg
lehtori
+358 294471242
Eva.Holmberg@haaga-helia.fi
Tradenomi, Porvoo
Marina
Karlqvist
lehtori
+358 294471243
Marina.Karlqvist@haaga-helia.fi
Tradenomi liiketalous, Helsinki - Finanssi- ja talousasiantuntijan ko
Mia
Lahtela
osaamisaluejohtaja
+358 294471474
Mia.Lahtela@haaga-helia.fi
Tradenomi liiketalous, Helsinki - Liiketalous
Mia
Lahtela
osaamisaluejohtaja
+358 294471474
Mia.Lahtela@haaga-helia.fi
Pirjo
Saaranen
yliopettaja
+358 294471569
Pirjo.Saaranen@haaga-helia.fi
Juha
Lindstedt
yliopettaja
+358 294471381
Juha.Lindstedt@haaga-helia.fi
Tradenomi liiketalous, Helsinki - Liiketoiminnan palveluratkaisut ja kielet
Mia-Maria
Salmi
lehtori
+358 294471318
Mia-Maria.Salmi@haaga-helia.fi
Tradenomi liiketalous, Helsinki - Myyntityö
Satu
Harkki
lehtori
+358 294471071
Satu.Harkki@haaga-helia.fi
Tradenomi tietojenkäsittely, monimuoto, Helsinki
Niina
Kinnunen
osaamisaluejohtaja
+358 294471294
Niina.Kinnunen@haaga-helia.fi
Tradenomi tietojenkäsittely, päivätoteutus, Helsinki
Mirja
Jaakkola
lehtori
+358 294471255
Mirja.Jaakkola@haaga-helia.fi
Business Information Technology, Helsinki
Juhani
Heikkinen
lehtori
+358 294471513
Juhani.Heikkinen@haaga-helia.fi
International Business:
Elizabeth
SanMiguel
lehtori
+358 294471131
Elizabeth.SanMiguel@haaga-helia.fi