Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(732 kpl)
Suvi
Korpi
informaatikko
+358 294471437
Suvi.Korpi@haaga-helia.fi

Yleistä Haaga-Heliasta

Tuula
Laurila
informaatikko
+358 294471144
Tuula.Laurila@haaga-helia.fi

Liiketoiminta

Jouni
Ahonen
vararehtori, kaupallinen johtaja
+358 294471771
Jouni.Ahonen@haaga-helia.fi

Viestintä ja markkinointi

Martti
Asikainen
viestinnän koordinaattori
+358 294471902
Martti.Asikainen@haaga-helia.fi

Liiketoiminta

Minna
Hiillos
vararehtori, johtaja
+358 294471647
Minna.Hiillos@haaga-helia.fi

Viestintä ja markkinointi

Salla
Huttunen
johtaja
+358 294471308
Salla.Huttunen@haaga-helia.fi
Satu
Koivisto
tki-johtaja
+358 294471791
Satu.Koivisto@haaga-helia.fi
Virpi
Peltoniemi
talousjohtaja
+358 294471930
Virpi.Peltoniemi@haaga-helia.fi

Matkailu

Aarni
Tuomi
opettaja
Aarni.Tuomi@haaga-helia.fi
Aija
Juvonen
lehtori
+358 294471502
Aija.Juvonen@haaga-helia.fi
Airi
Hirvonen
opiskelijapalveluiden päällikkö
+358 294471017
Airi.Hirvonen@haaga-helia.fi
Aki
Taanila
lehtori
+358 294471045
Aki.Taanila@haaga-helia.fi