Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(745 kpl)
Heli
Viirola
yliopettaja
+358 294471369
Heli.Viirola@haaga-helia.fi
Ilkka
Uronen
lehtori
+358 294471644
Ilkka.Uronen@haaga-helia.fi
Immo
Hahtola
lehtori
lehtori, tietohallinto
+358 294471132
Immo.Hahtola@haaga-helia.fi
Jaana
Kurko
tietopalveluneuvoja
+358 294471429
Jaana.Kurko@haaga-helia.fi
Jani
Siirilä
yliopettaja
+358 294471494
Jani.Siirila@haaga-helia.fi
Jari
Hyrkäs
lehtori
+358 294471444
Jari.Hyrkas@haaga-helia.fi
Jari
Laukia
johtaja
johtaja, Ammatillinen opettajakorkeakoulu
+358 294471710
Jari.Laukia@haaga-helia.fi
Jari
Luomakoski
lehtori
+358 294471467
Jari.Luomakoski@haaga-helia.fi
Jarmo
Ritalahti
yliopettaja
+358 294471618
Jarmo.Ritalahti@haaga-helia.fi
Jarmo
Sarkkinen
yliopettaja
yliopettaja, digitaaliset palvelut
+358 294471608
Jarmo.Sarkkinen@haaga-helia.fi
Johanna
Maaniemi
yliopettaja
Johanna.Maaniemi@haaga-helia.fi
Johanna
Mäkeläinen
lehtori
+358 294471509
Johanna.Makelainen@haaga-helia.fi