Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Haaga-Helia ammattikorkeakoulu

Osoite
Ratapihantie 13, 00520 Helsinki
09 229 611

Y-tunnus 2029188-8

Infopalvelut
Sähköposti reception@haaga-helia.fi
Puh. 0400 230 404 tai 050 364 5703

Kirjaamo
kirjaamo@haaga-helia.fi

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(809 kpl)
Minna-Maari
Harmaala
yliopettaja
+358 294471636
Minna-Maari.Harmaala@haaga-helia.fi
Paula
Harmokivi-Saloranta
yliopettaja
+358 294471270
Paula.Harmokivi-Saloranta@haaga-helia.fi
Esko
Hatunen
opettaja
+358 294471216
Esko.Hatunen@haaga-helia.fi
Katriina
Haverinen
koulutusvastaava, avoin amk
+358 294471615
Katriina.Haverinen@haaga-helia.fi
Henna
Heinilä
yliopettaja aokk
Yliopettaja
+358 294471516
Henna.Heinila@haaga-helia.fi
Sanna
Heiniö
Kehityspäällikkö
+358 294471452
Sanna.Heinio@haaga-helia.fi
Ria
Heiska
lehtori
+358 294471124
Ria.Heiska@haaga-helia.fi
Anna
Hermiö
viestinnän asiantuntija
+358 294471526
Anna.Hermio@haaga-helia.fi
Eva
Herttuainen
lehtori
Lehtori
+358 294471583
Eva.Herttuainen@haaga-helia.fi
Heikki
Hietala
lehtori
+358 294471293
heikki.hietala@haaga-helia.fi
Katri
Hollo
tietoasiantuntija
+358 294471438
Katri.Hollo@haaga-helia.fi
Harto
Holmström
lehtori
+358 294471321
Harto.Holmstrom@haaga-helia.fi