Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(778 kpl)
Anita
Pösö
lehtori
+358 294471136
Anita.Poso@haaga-helia.fi
Anna
Hankimaa
lehtori
+358 294471591
Anna.Hankimaa@haaga-helia.fi
Anna
Hermiö
viestinnän asiantuntija
+358 294471526
Anna.Hermio@haaga-helia.fi
Anne
Leppäjärvi
tutkintojohtaja
+358 294471456
Anne.Leppajarvi@haaga-helia.fi
Anne-Mari
Karppinen
tutkintojohtaja
+358 294471490
Anne-Mari.Karppinen@haaga-helia.fi
Annette
Toivonen
lehtori
+358 294471443
Annette.Toivonen@haaga-helia.fi
Antti
Nyqvist
tietoasiantuntija
+358 294471149
Antti.Nyqvist@haaga-helia.fi
Anu
Hakonen
tutkintojohtaja
+358 294471069
Anu.Hakonen@haaga-helia.fi
Anu
Moisio
osaamisjohtaja
+358 294471476
Anu.Moisio@haaga-helia.fi
Ari
Nevalainen
viestintäpäällikkö
+358 294471020
Ari.Nevalainen@haaga-helia.fi
Auli
Pekkala
lehtori
+358 294471635
Auli.Pekkala@haaga-helia.fi
Crister
Nyberg
yliopettaja
+358 294471512
Crister.Nyberg@haaga-helia.fi