Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Haaga-Helia ammattikorkeakoulu

Osoite
Ratapihantie 13, 00520 Helsinki
09 229 611

Y-tunnus 2029188-8

Infopalvelut
Sähköposti reception@haaga-helia.fi
Puh. 0400 230 404 tai 050 364 5703

Kirjaamo
kirjaamo@haaga-helia.fi

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(809 kpl)
Marika
Alhonen
lehtori
+358 294471560
Marika.Alhonen@haaga-helia.fi
Martti
Asikainen
viestinnän asiantuntija
+358 294471371
Martti.Asikainen@haaga-helia.fi
Pirjo
Aura
TKI-asiantuntija
+358 294471345
Pirjo.Aura@haaga-helia.fi
Sari
Auranen
lehtori
+358 294471590
Sari.Auranen@haaga-helia.fi
Mari
Austin
lehtori
Senior Lecturer, Guidance Counsellor
+358 294471521
Mari.Austin@haaga-helia.fi
Pedro
Beltrán Herrera
lehtori
lehtori, toimittaja
+358 294471300
Pedro.Beltran@haaga-helia.fi
Ivan
Berazhny
Senior Lecturer
+358 294471487
Ivan.Berazhny@haaga-helia.fi
Heli
Bergström
lehtori
+358 294471313
Heli.Bergstrom@haaga-helia.fi
Tesi
Binder
lehtori
+358 294471301
Tesi.Binder@haaga-helia.fi
Monika
Birkle
lehtori
+358 294471600
Monika.Birkle@haaga-helia.fi
Sirpa.S
Bode
lehtori
+358 294471655
Sirpa.S.Bode@haaga-helia.fi
Tiina
Brandt
Senior Researcher
+358503058358
Tiina.Brandt@haaga-helia.fi