Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(746 kpl)
Annette
Toivonen
lehtori
Annette.Toivonen@haaga-helia.fi
Annica
Isacsson
tutkimusaluejohtaja
+358 294471091
Annica.Isacsson@haaga-helia.fi
Anu
Hakonen
tutkintojohtaja
Anu.Hakonen@haaga-helia.fi
Anu
Moisio
osaamisjohtaja
+358 294471476
Anu.Moisio@haaga-helia.fi
Ari
Nevalainen
viestintäpäällikkö
+358 294471020
Ari.Nevalainen@haaga-helia.fi
Auli
Pekkala
lehtori
+358 294471635
Auli.Pekkala@haaga-helia.fi
Eeva
Puhakainen
lehtori
+358 294471162
Eeva.Puhakainen@haaga-helia.fi
Eeva
Särkilahti
lehtori
+358 294471230
Eeva.Sarkilahti@haaga-helia.fi
Eija
Kärnä
lehtori
lehtori, johtaminen ja HR
+358 294471309
Eija.Karna@haaga-helia.fi
Eliisa
Sarkkinen
lehtori
+358 294471116
Eliisa.Sarkkinen@haaga-helia.fi
Elina
Iloranta
Kehityspäällikkö
+358 294471034
Elina.Iloranta@haaga-helia.fi
Elsa
Levo
assistentti
+358 294471274
Elsa.Levo@haaga-helia.fi