Yhteystiedot

Löydät Haaga-Helian yhteystiedot täältä. Ota meihin yhteyttä. Autamme mielellämme!

Puhelinvaihde

Puhelinvaihteemme numero on (09) 229 611.

Etsitkö koulutusta? Katso kaikki koulutuksemme.

Kampukset

Haaga-Helialla on toimintaa viidellä kampuksella: Helsingissä Pasilassa, Malmilla ja Haagassa sekä Porvoossa ja Vierumäellä. Kampusten aukioloajat ja yhteystiedot löydät alta.

Yhteystietohaku

Hae Haaga-Helian tutkijoita, opettajia ja muita henkilöstön jäseniä. Henkilön nimen ja yhteystietojen lisäksi voit hakea henkilöä valitsemalla valikoista aihealueen tai kampuksen. 

Asiantuntijat

(734 kpl)

Digitaaliset ratkaisut

Heli
Lankinen
lehtori
+358 294471329
Heli.Lankinen@haaga-helia.fi

Liiketoiminta

Jari
Luomakoski
lehtori
+358 294471467
Jari.Luomakoski@haaga-helia.fi

Matkailu

Jarmo
Ritalahti
yliopettaja
+358 294471618
Jarmo.Ritalahti@haaga-helia.fi

Digitaaliset ratkaisut

Jarmo
Sarkkinen
yliopettaja
yliopettaja, digitaaliset palvelut
+358 294471608
Jarmo.Sarkkinen@haaga-helia.fi

Digitaaliset ratkaisut

Johanna
Maaniemi
yliopettaja
Johanna.Maaniemi@haaga-helia.fi

Digitaaliset ratkaisut

Jouni
Soitinaho
yliopettaja
+358 294471165
Jouni.Soitinaho@haaga-helia.fi

Pedagogiikka

Jutta
Paukkonen
täydennyskoulutuksen päällikkö
+358 294471720
Jutta.Paukkonen@haaga-helia.fi

Yleistä Haaga-Heliasta

Katri
Hollo
informaatikko
+358 294471438
Katri.Hollo@haaga-helia.fi
Kiti
Häkkinen
koulutusohjelmajohtaja
+358 294471377
Kiti.Hakkinen@haaga-helia.fi

Digitaaliset ratkaisut

Lauri
Tapola
lehtori
lehtori, ICT
+358 294471065
Lauri.Tapola@haaga-helia.fi
Malin
Lahdensuo
koulutusohjelmajohtaja
+358 294471403
Malin.Lahdensuo@haaga-helia.fi

Palvelumuotoilu

Marika
Alhonen
lehtori
+358 294471560
Marika.Alhonen@haaga-helia.fi