Thesis coordinators

If you need assistance, contact the your degree programme's thesis coordinator. 

International Business:
Elizabeth
SanMiguel
lehtori
+358 294471131
Elizabeth.SanMiguel@haaga-helia.fi
Medianomi, Helsinki
Kaarina
Järventaus
lehtori
+358 294471336
Kaarina.Jarventaus@haaga-helia.fi
Liikunnanohjaaja, Vierumäki
Timo
Vuorimaa
tuntiopettaja
+358 294471551
Timo.Vuorimaa@haaga-helia.fi
Paula
Harmokivi-Saloranta
yliopettaja
+358 294471270
Paula.Harmokivi-Saloranta@haaga-helia.fi
Restonomi, Helsinki - Hotelli-, ravintola- ja matkailu
Saija
Laitinen
lehtori
+358 294471562
Saija.Laitinen@haaga-helia.fi
Restonomi, Helsinki - Hospitality, Tourism and Experience Management
Riina
Iloranta
lehtori
+358 294471505
Riina.Iloranta@haaga-helia.fi
Violeta
Salonen
Senior Lecturer
+358 294471510
Violeta.Salonen@haaga-helia.fi
Restonomi, Porvoo
Eva
Holmberg
lehtori
+358 294471242
Eva.Holmberg@haaga-helia.fi
Tradenomi, Porvoo
Marina
Karlqvist
lehtori
+358 294471243
Marina.Karlqvist@haaga-helia.fi
Tradenomi liiketalous, Helsinki - Finanssi- ja talousasiantuntijan ko
Mia
Lahtela
osaamisaluejohtaja
+358 294471474
Mia.Lahtela@haaga-helia.fi
Tradenomi liiketalous, Helsinki - Liiketalous
Mia
Lahtela
osaamisaluejohtaja
+358 294471474
Mia.Lahtela@haaga-helia.fi
Pirjo
Saaranen
yliopettaja
+358 294471569
Pirjo.Saaranen@haaga-helia.fi
Juha
Lindstedt
yliopettaja
+358 294471381
Juha.Lindstedt@haaga-helia.fi
Tradenomi liiketalous, Helsinki - Liiketoiminnan palveluratkaisut ja kielet
Mia-Maria
Salmi
lehtori
+358 294471318
Mia-Maria.Salmi@haaga-helia.fi
Tradenomi liiketalous, Helsinki - Myyntityö
Satu
Harkki
lehtori
Senior Lecturer - Circular Economy and Climate Positive Business
+358 294471071
Satu.Harkki@haaga-helia.fi